HellermannTyton
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$88.578
$88.578
5
$83.0395
$415.1975
10
$77.50385
$775.0385
20
$73.629275
$1472.5855
50
$71.9682
$3598.41
100
$70.307505
$7030.7505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | BSPSW |
| Type | Self Wrap |
| Length | 75.00' (22.86m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Package | Bag |
| Width | - |
| Base Product Number | 170-03 |
| Heat Protection | Flame Retardant |