TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
170084-2
패키지:
-
배치:
-
설명:
250 SERIES FASTON REC LP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.304
$0.304
10
$0.2641
$2.641
25
$0.26334
$6.5835
50
$0.25992
$12.996
100
$0.24016
$24.016
250
$0.19741
$49.3525
500
$0.186466
$93.233
1000
$0.173299
$173.299
2500
$0.167808
$419.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.307" (7.80mm) |
| Tab Thickness | - |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.764" (19.40mm) |
| Insulation Diameter | 0.120" ~ 0.170" (3.05mm ~ 4.32mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 170084 |