HARTING
제품 번호:
17021752006
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HEADER 175POS 2MM PRESS-FIT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.665
$19.665
10
$17.04395
$170.4395
25
$16.15418
$403.8545
50
$15.9201
$796.005
100
$14.04708
$1404.708
250
$13.110608
$3277.652
500
$12.829674
$6414.837
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 175 (125 + 50 Ground) |
| Voltage Rating | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Connector Usage | - |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | har-bus® HM |
| Connector Style | B 25 |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |