TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
170267-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC TAB 0.250 SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.4142
$4.142
25
$0.41306
$10.3265
50
$0.40242
$20.121
100
$0.34523
$34.523
250
$0.312284
$78.071
500
$0.294937
$147.4685
1000
$0.258514
$258.514
2500
$0.255037
$637.5925
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Solder |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.504" (12.80mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 170267 |