TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
170325-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC RCPT 16-20AWG 0.187
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1425
$0.1425
10
$0.1121
$1.121
25
$0.09272
$2.318
50
$0.0855
$4.275
100
$0.08265
$8.265
250
$0.07125
$17.8125
500
$0.0684
$34.2
1000
$0.05984
$59.84
2500
$0.05415
$135.375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-20 AWG |
| Series | Mark II |
| Length - Overall | 0.850" (21.59mm) |
| Insulation Diameter | 0.075" ~ 0.134" (1.91mm ~ 3.40mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 170325 |