TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
170330-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC RCPT 20-24AWG 0.187
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2375
$0.2375
10
$0.2014
$2.014
25
$0.18696
$4.674
50
$0.17746
$8.873
100
$0.16777
$16.777
250
$0.15618
$39.045
500
$0.147174
$73.587
1000
$0.13946
$139.46
2500
$0.129181
$322.9525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20-24 AWG |
| Series | Mark II |
| Length - Overall | 0.850" (21.59mm) |
| Insulation Diameter | 0.059" ~ 0.106" (1.50mm ~ 2.69mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 170330 |