Weidmüller
제품 번호:
1712750000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.09
$2.09
10
$1.58175
$15.8175
25
$1.46604
$36.651
50
$1.31803
$65.9015
100
$1.28592
$128.592
250
$1.12518
$281.295
500
$1.028736
$514.368
1000
$0.932292
$932.292
5000
$0.819774
$4098.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Z |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |