Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8775
$10.8775
10
$9.4582
$94.582
100
$7.803015
$780.3015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.256" (6.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SpeedStack 171446 |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 171446 |