NorComp Inc.
제품 번호:
172-015-243R001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
15P // F // WW // NICKEL // 00
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.4195
$7.4195
10
$6.70415
$67.0415
32
$6.333536
$202.673152
64
$6.179161
$395.466304
96
$5.870212
$563.540352
256
$5.252312
$1344.591872
448
$4.943354
$2214.622592
960
$4.325426
$4152.40896
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | NorComp Inc. |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -50°C ~ 100°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Beige |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Wire Wrap |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Contact Form | Machined |
| Series | 172, M Series |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |