Amphenol RF
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.2405
$14.2405
10
$12.6236
$126.236
25
$12.13834
$303.4585
50
$11.6527
$582.635
100
$11.00537
$1100.537
250
$10.034356
$2508.589
500
$9.386969
$4693.4845
1000
$8.610116
$8610.116
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | Weatherproof |
| Voltage Rating | 1500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 6 pcs - 1 Connector, 1 Braid Clamp, 1 Clamp, 1 Contact, 1 Gasket, 1 Washer |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.15dB |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-8, 8A, 9, 9A, 9B, 87, 213, 214, 225, 302, 393 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Clamp |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | 1721 |