Amphenol RF
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.4095
$11.4095
10
$10.11275
$101.1275
25
$9.72382
$243.0955
50
$9.33489
$466.7445
100
$8.816285
$881.6285
250
$8.038368
$2009.592
500
$7.519782
$3759.891
1000
$6.897446
$6897.446
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Phosphor Bronze |
| Ingress Protection | Weatherproof |
| Voltage Rating | 1500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 6 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Gasket, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.15dB |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-8X, Belden 9258, LMR-240 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | 1721 |