1722533023-11-L9-D
Molex
제품 번호:
1722533023-11-L9-D
제조업체:
Molex
설명:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BLUE
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series Ultra-Fit
Length 11.0" (279.4mm)