1722533123-12-Y2
Molex
제품 번호:
1722533123-12-Y2
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP 1855/19 YELLOW
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 60.0µin (1.52µm)
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 22 AWG
Series Ultra-Fit
Length 12.0" (304.8mm)