Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4535
$1.4535
10
$1.23595
$12.3595
100
$1.02068
$102.068
1000
$0.805838
$805.838
2500
$0.752115
$1880.2875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Mini-Fit TPA2 172767 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 172767 |