Weidmüller
제품 번호:
1739620000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK FEED THRU 2-12 AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.3115
$16.3115
10
$15.6617
$156.617
25
$15.11754
$377.9385
50
$14.57376
$728.688
100
$14.138755
$1413.8755
250
$13.866808
$3466.702
500
$13.594918
$6797.459
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 25mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 16.0mm |
| Current - IEC | 125 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Z |
| Current - UL | 120 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 2.5-35mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 2-12 AWG |