TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
176278-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG HSG 12POS 3.96MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.10865
$11.0865
25
$1.0678
$26.695
50
$1.05735
$52.8675
100
$0.95418
$95.418
250
$0.923248
$230.812
500
$0.840731
$420.3655
1000
$0.753056
$753.056
2500
$0.70147
$1753.675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.181" (4.60mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Universal Power |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 176278 |