Weidmüller
제품 번호:
1767700000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK FEED THRU 6-16 AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.7045
$7.7045
10
$6.0724
$60.724
25
$5.77638
$144.4095
50
$5.24305
$262.1525
100
$5.03576
$503.576
250
$4.443302
$1110.8255
500
$4.147073
$2073.5365
1000
$3.850854
$3850.854
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 18mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 10.1mm |
| Current - IEC | 57 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Z |
| Current - UL | 60 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-16mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-16 AWG |