Weidmüller
제품 번호:
1784180000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.517
$6.517
10
$5.14235
$51.4235
25
$4.89098
$122.2745
50
$4.43954
$221.977
100
$4.264075
$426.4075
250
$3.76238
$940.595
500
$3.511561
$1755.7805
1000
$3.260732
$3260.732
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 6 |
| Stripping Length | 7mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 3 |
| Series | W |
| Current - UL | 10 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 250V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |