1808Y5000102KFR
Knowles Syfer
제품 번호:
1808Y5000102KFR
제조업체:
Knowles Syfer
설명:
CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1808
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FlexiCap™
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 1000 pF