NorComp Inc.
제품 번호:
181-015-213R171
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.8551
$38.551
25
$3.65142
$91.2855
40
$3.566538
$142.66152
90
$3.396668
$305.70012
270
$2.972056
$802.45512
450
$2.887136
$1299.2112
990
$2.462552
$2437.92648
2430
$2.29273
$5571.3339
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.350" (8.89mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | NorComp Inc. |
| Features | Ground Strap, Shielded |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) High Density |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | 181 |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 181-015 |