HellermannTyton
제품 번호:
181-32006
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' GRAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$40.9735
$40.9735
10
$37.5953
$375.953
25
$36.14978
$903.7445
50
$34.94461
$1747.2305
100
$33.01668
$3301.668
250
$32.052696
$8013.174
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Gray |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | Pro-Duct® SL |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Pre-Punched Mounting Holes, Self Extinguishing |
| Height | 2.008" (51.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 3.000" (76.20mm) |
| Base Product Number | 181-32 |