Littelfuse Inc.
제품 번호:
1812L110PR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
5
$0.3838
$1.919
10
$0.37145
$3.7145
50
$0.31274
$15.637
100
$0.259635
$25.9635
250
$0.236056
$59.014
500
$0.20064
$100.32
1000
$0.177023
$177.023
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 8V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.1 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 210 mOhms |
| Ratings | - |
| Series | POLY-FUSE®, 1812L |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Thickness (Max) | 0.028" (0.71mm) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 2.2 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 300 ms |