TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
181949-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN QC TAB 0.250
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.266
$0.266
10
$0.2318
$2.318
25
$0.23066
$5.7665
50
$0.22781
$11.3905
100
$0.21052
$21.052
250
$0.173052
$43.263
500
$0.163419
$81.7095
1000
$0.151886
$151.886
2500
$0.147079
$367.6975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.307" (7.80mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Angled - 45° |
| Contact Finish | - |
| Termination | Screw, Rivet, Stud |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Board, Chassis |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | Faston |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 181949 |