Phoenix Contact
제품 번호:
1830744
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK PLUG 5POS VERT 3.5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3675
$5.3675
10
$5.21835
$52.1835
50
$4.87711
$243.8555
100
$4.486945
$448.6945
250
$4.145572
$1036.393
500
$3.962697
$1981.3485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation Height | 0.569" (14.45mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 8 A |
| Screw Size | - |
| Contact Material | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 320 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | - |
| Positions Per Level | 5 |
| Number of Positions | 5 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 8A |
| Series | COMBICON IMC |
| Type | Plug, Male Pins |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |