Hammond Manufacturing
제품 번호:
183F12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 5VA TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.1265
$14.1265
10
$10.431
$104.31
25
$9.62844
$240.711
50
$9.30772
$465.386
100
$9.05084
$905.084
250
$8.922476
$2230.619
500
$8.826203
$4413.1015
1000
$8.665729
$8665.729
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 34.93mm |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 41.28mm L x 36.50mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 800mA, Series 400mA |
| Weight | 0.37 lb (167.83 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | 183 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 5VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 6.3V, Series 12.6V |
| Package | Bulk |