Phoenix Contact
제품 번호:
1848710
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK 9POS TOP ENTRY 3.5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.416
$16.416
10
$15.70255
$157.0255
50
$15.2741
$763.705
100
$14.274985
$1427.4985
250
$13.132914
$3283.2285
500
$12.133742
$6066.871
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | - |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Tin Plated |
| Positions Per Level | 9 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole, SKEDD |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Number of Levels | 2 |
| Series | SDDC |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Board Lock |
| Package | Bulk |
| Current | 8 A |