18DBCRED/BLA25
Remington Industries
제품 번호:
18DBCRED/BLA25
제조업체:
Remington Industries
설명:
CABLE 2COND 18AWG WHITE 25'
재고 : 41
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature 75°C ~ 105°C
Usage Marine
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0300" (0.762mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG