/ Oscillators / 18QHTF22-79.94464-OE
minImg
18QHTF22-79.94464-OE
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
18QHTF22-79.94464-OE
설명:
79.94464 MHz XO 1.8V 2.5X2.0 OE
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 5
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series 18QHTF22
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V