HARTING
제품 번호:
19000005092
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP M25 13-18MM BRASS IP68
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.4585
$18.4585
10
$16.1652
$161.652
25
$15.46714
$386.6785
50
$14.9682
$748.41
100
$14.46926
$1446.926
250
$13.670956
$3417.739
500
$13.271804
$6635.902
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.512" (13.00mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | - |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass |
| Thread Size | M25 |
| Product Status | Active |
| Includes | Clamping Ring |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Series | Han® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 19000005 |