HARTING
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.127
$10.127
10
$9.1162
$91.162
25
$8.588
$214.7
50
$8.36779
$418.3895
100
$8.14758
$814.758
250
$7.266778
$1816.6945
500
$6.826358
$3413.179
1000
$6.033621
$6033.621
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Size | 3A |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Thread Size | M20 |
| Size / Dimension | 1.102" L x 1.575" W x 1.055" H (28.00mm x 40.00mm x 26.80mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Connector Type | Base - Panel Mount 90° |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19200030 |