Weidmüller
제품 번호:
1934820000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK DISCONNECT 8-20AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.379
$8.379
10
$7.1782
$71.782
25
$6.85064
$171.266
50
$6.15828
$307.914
100
$5.83034
$583.034
250
$5.283786
$1320.9465
500
$4.919385
$2459.6925
1000
$4.646089
$4646.089
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 7.9mm |
| Current - IEC | 41 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Current - UL | 45 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Slide |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Voltage - IEC | 630V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |