Phoenix Contact
제품 번호:
1935307
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 16P SIDE ENTRY 5MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.7715
$3.7715
10
$3.6689
$36.689
50
$3.42874
$171.437
100
$3.154475
$315.4475
250
$2.914486
$728.6215
500
$2.785894
$1392.947
1000
$2.67501
$2675.01
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw |
| Operating Temperature | - |
| Screw Thread | M2.6 |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 16 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | 0.35-0.4 Nm (3.1-3.5 Lb-In) |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-26 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON PT |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 18 A |