HARTING
제품 번호:
19398160547
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16B M32
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$152.0095
$152.0095
10
$139.4885
$1394.885
25
$134.12366
$3353.0915
50
$129.65296
$6482.648
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | EMC Coating |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Size | 16B |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Thread Size | M32 |
| Size / Dimension | 5.000" L x 2.244" W x 3.740" H (127.00mm x 57.00mm x 95.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | HAN® HP Direct EMC |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | - |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19398160 |