HARTING
제품 번호:
19400240514
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B M50
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$101.118
$101.118
10
$92.78745
$927.8745
25
$89.21906
$2230.4765
50
$86.24518
$4312.259
100
$81.48682
$8148.682
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Size | 24B |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Thread Size | M50 |
| Size / Dimension | 7.559" L x 2.283" W x 4.350" H (192.00mm x 58.00mm x 110.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | Black |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19400240 |