CTS Electrocomponents
제품 번호:
195-4MST
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.741
$0.741
10
$0.7182
$7.182
25
$0.69046
$17.2615
100
$0.59926
$59.926
250
$0.54682
$136.705
500
$0.508155
$254.0775
1000
$0.455686
$455.686
2500
$0.42807
$1070.175
5000
$0.397689
$1988.445
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 4 |
| Actuator Level | Raised |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Piano |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Contact Finish | Tin |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.311" (7.90mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | 195 |
| Body Material | Plastic |
| Length | 0.486" (12.34mm) |
| Electrical Life | 2,000 Cycles |
| Contact Material | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | CTS Electrocomponents |
| Features | Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |