Weidmüller
제품 번호:
1964810000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK DISCONN 12-30AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.2055
$9.2055
10
$7.885
$78.85
25
$7.52438
$188.1095
50
$6.764
$338.2
100
$6.40376
$640.376
250
$5.803436
$1450.859
500
$5.403182
$2701.591
1000
$5.10301
$5103.01
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Current - IEC | 14 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Open |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | Diode |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-30 AWG |