TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1981914-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG HSG 32POS 2.00MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 32 |
| Color | Black |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Dynamic |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1981914 |