TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
1981973-1
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.722
$0.722
10
$0.69825
$6.9825
25
$0.6954
$17.385
50
$0.67184
$33.592
100
$0.563255
$56.3255
250
$0.528086
$132.0215
500
$0.498731
$249.3655
1000
$0.437133
$437.133
2500
$0.413658
$1034.145
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.299" (7.60mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | Grace Inertia, GIC |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1981973 |