Weidmüller
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Number of Positions | 4 |
| Voltage Rating | 50V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Housing Material | Zinc |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | HD |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Rockstar® ConCept |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Mfr | Weidmüller |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |