1C10Z5U103M100B
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
1C10Z5U103M100B
설명:
CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL
재고 : 9446
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.250" (6.35mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Temperature Coefficient Z5U
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Monolythic®, 1C10
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 10000 pF