Honeywell Sensing and Productivity Solutions
제품 번호:
1CPSA3
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACTION 4PST 10A 600V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$680.922
$680.922
5
$670.7589
$3353.7945
10
$630.10745
$6301.0745
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC/DC) |
| Circuit | 4PST-3NC/1NO |
| Product Status | Active |
| Series | CPS |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1CPSA |