Micro Commercial Co
제품 번호:
1N4148X-TP
제조업체:
패키지:
SOD-523
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 75V 150MA SOD523
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.1406
$1.406
100
$0.076095
$7.6095
500
$0.059774
$29.887
1000
$0.041506
$41.506
2000
$0.03438
$68.76
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 150 mA |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 150mA |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | 1N4148 |