onsemi
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.28785
$2.8785
100
$0.19589
$19.589
500
$0.146927
$73.4635
1000
$0.11019
$110.19
2000
$0.101014
$202.028
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 13.7 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 200 mA |
| Power - Max | 3 W |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 18 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 12 Ohms |
| Base Product Number | 1N5931 |