Solid State Inc.
제품 번호:
1N645-1
제조업체:
패키지:
DO-35
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 225V 400MA DO35
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$1.425
$14.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-35 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 nA @ 225 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 400 mA |
| Mfr | Solid State Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 225 V |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 400mA |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 175°C |