Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
1PGSMC5359HR7G
패키지:
DO-214AB (SMC)
배치:
-
설명:
DIODE ZENER 24V 5W DO214AB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.69635
$6.9635
100
$0.53409
$53.409
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | DO-214AB (SMC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 nA @ 18.2 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Power - Max | 5 W |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 24 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 4 Ohms |
| Base Product Number | 1PGSMC |