Nexperia USA Inc.
제품 번호:
1PS74SB23,115
제조업체:
패키지:
6-TSOP
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 25V 1A 6TSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3439
$3.439
100
$0.206435
$20.6435
500
$0.191178
$95.589
1000
$0.129998
$129.998
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 100pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 25 V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 450 mV @ 1 A |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 25 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | 125°C (Max) |
| Base Product Number | 1PS74SB23 |