TE Connectivity ENTRELEC
제품 번호:
1SNK508315R0000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
POW SNK SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.4555
$4.4555
10
$3.39245
$33.9245
25
$3.17794
$79.4485
50
$2.82473
$141.2365
100
$2.76336
$276.336
250
$2.548432
$637.108
500
$2.3028
$1151.4
1000
$2.041816
$2041.816
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Current - IEC | 25 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZS |
| Current - UL | 25 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Knife |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-10mm² |
| Voltage - IEC | 630V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-24 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |