TE Connectivity ENTRELEC
제품 번호:
1SNK705067R0000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AUT SNK PI-SPRING
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8405
$2.8405
10
$2.14795
$21.4795
25
$1.99082
$49.7705
50
$1.78999
$89.4995
100
$1.74629
$174.629
250
$1.528018
$382.0045
500
$1.397032
$698.516
1000
$1.266065
$1266.065
5000
$1.113258
$5566.29
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |