TE Connectivity ENTRELEC
제품 번호:
1SNK706031R0000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AUT SNK PI-SPRING
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.8235
$5.8235
10
$4.43745
$44.3745
25
$4.15606
$103.9015
50
$3.69436
$184.718
100
$3.614085
$361.4085
250
$3.333018
$833.2545
500
$3.011766
$1505.883
1000
$2.67044
$2670.44
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 12.5mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Orange |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.0mm |
| Current - IEC | 32 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 30 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |