TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
2-326875-5
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 24AWG #10 CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.748
$1.748
10
$1.596
$15.96
25
$1.5485
$38.7125
50
$1.53273
$76.6365
100
$1.42272
$142.272
250
$1.39916
$349.79
500
$1.273399
$636.6995
1000
$1.139772
$1139.772
2500
$1.053303
$2633.2575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Yellow, Blue Stripe |
| Width - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.018" (0.46mm) |
| Series | PIDG |
| Length - Overall | 0.785" (19.94mm) |
| Insulation Diameter | 0.031" ~ 0.055" (0.79mm ~ 1.40mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Features | Insulation Restriction, Serrated Termination |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 326875 |